BP 40 TL MaxiPuan Kampanyası

BP 40 TL MaxiPuan Kampanyası

16 Kasım -31 Aralık 2020 tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Maximum anlaşmalı bp istasyonları

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar) Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı BP istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece akaryakıt ya da otogaz alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 6 Ocak 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 17 Ocak 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 18 Ocak 2021 tarihinde silinecektir.Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir. BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve BP Petrolleri A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

0 / 600

Kampanya Bilgileri

Kampanya Başlangıç Tarihi

16/11/2020

Kampanya Bitiş Tarihi

31/12/2020

Ödül Yükleme Tarihi

06/01/2021

Ödül Geri Alım Tarihi

17/01/2021

Toplam Ödül

40 TL

Kazanılacak En Düşük Ödül

40 TL

Kazanım İçin Yapılması Gereken Harcama Sayısı ve Tutarı

4 Kez - En Az 125 TL

Yapılması Gereken Toplam Harcama Sayısı ve Tutarı

4 Kez - Toplam 500 TL


Kampanyanın Geçerli Olduğu Bankalar

İş Bankası

Kampanyanın Geçerli Olduğu Kartlar

Maximum Genç Kart

Maximum Kredi Kartı

Kampanyanın Geçerli Olduğu Markalar

BP

Kampanyanın Geçerli Olduğu Sektörler

Akaryakıt