Jolly Tur’da 200 TL Worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 12 taksit!

Jolly Tur’da 200 TL Worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 12 taksit!

25 Aralık-25 Ocak 2021 tarihleri arasında 4.000 TL ve üzeri Jolly Tur harcamalarınızda 200 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

  • Kampanya kapsamında 25 Aralık 2020-25 Ocak 2021 tarihleri arasında Jolly Tur merkez ofisleri, yetkili satış acenteleri, jolly.com ve Jolly çağrı merkezinden tek seferde yapılacak 4.000 TL ve üzeri alışverişlerden 200 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
  • Puan kampanyası yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile Albaraka, ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi ticari kredi kartları, Teb ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kazanılan Worldpuan'lar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
  • Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için JOLLY yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir. SMS ile kampanya katılımı olan kart hamilleri World Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayamayacaktır. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için JOLLY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için JOLLY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
  • SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 4 Şubat 2021 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 14 Şubat 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 15 Şubat 2021'de geri alınacaktır.
  • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve CLUB JOLLY TURİZM VE TİCARET A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
  • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz, 25 Aralık 2020-25 Ocak 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS'lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için: https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207
0 / 600

Kampanya Bilgileri

Kampanya Başlangıç Tarihi

25/12/2020

Kampanya Bitiş Tarihi

25/01/2021

Ödül Yükleme Tarihi

04/02/2021

Ödül Geri Alım Tarihi

14/02/2021

Toplam Ödül

200 TL

Kazanılacak En Düşük Ödül

200 TL

Kazanım İçin Yapılması Gereken Harcama Sayısı ve Tutarı

1 Kez - En Az 4000 TL

Yapılması Gereken Toplam Harcama Sayısı ve Tutarı

1 Kez - Toplam 4000 TL


Kampanyanın Geçerli Olduğu Bankalar

Yapı Kredi Bankası

Albaraka Türk

VakıfBank

Kampanyanın Geçerli Olduğu Kartlar

Worldcard

Albaraka Worldcard

VakıfBank Worldcard

Kampanyanın Geçerli Olduğu Markalar

Jolly Tur

Kampanyanın Geçerli Olduğu Sektörler

Tatil-Tur