Maximum Kart’ınızla Market alışverişlerinizde 40 TL MaxiPuan

Maximum Kart’ınızla Market alışverişlerinizde 40 TL MaxiPuan

22-31 Aralık 2020 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri 2. peşin alışverişinizde 40 TL MaxiPuan!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç), İş, Bankası Bankamatik Kartları, Maxipara Kartlar kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade veya iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 7 Ocak 2021 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Ocak 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

0 / 600

Kampanya Bilgileri

Kampanya Başlangıç Tarihi

22/12/2020

Kampanya Bitiş Tarihi

31/12/2020

Ödül Yükleme Tarihi

07/12/2020

Ödül Geri Alım Tarihi

16/01/2021

Toplam Ödül

40 TL

Kazanılacak En Düşük Ödül

40 TL

Kazanım İçin Yapılması Gereken Harcama Sayısı ve Tutarı

2 Kez - En Az 200 TL

Yapılması Gereken Toplam Harcama Sayısı ve Tutarı

2 Kez - Toplam 400 TL


Kampanyanın Geçerli Olduğu Bankalar

İş Bankası

Kampanyanın Geçerli Olduğu Kartlar

Maximum Genç Kart

Maximum Kredi Kartı

Kampanyanın Geçerli Olduğu Sektörler

Market