PETROL OFİSİ’NDE 40 TL BONUS

PETROL OFİSİ’NDE 40 TL BONUS

01 Nisan – 15 Mayıs 2021 tarihleri arasında "BONUS üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 kez 125 TL ve üzeri V/Max ya da POGaz harcamasına SMS ile katılan kart sahiplerine 30 TL, BonusFlaş uygulaması üzerinden katılan kart sahiplerine ise 40 TL Bonus hediye.

1 Nisan-15 Mayıs 2021 tarihleri arasında bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında, BonusFlaş uygulaması üzerinden mobil ödeme veya QR kod okutularak yapılan ilk 125 TL ve üzeri alışverişe ekstra 10 TL bonus verilecektir.

Kampanya 01 Nisan 2021 - 15 Mayıs 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerlidir.

Kampanyada yapılan 4 defa 125 TL ve üzeri işlemler 30 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 40 TL bonus kazanacaktır.

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 125 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.

Kampanya müşteri bazındadır. SMS ile katılanlar en fazla 30 TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar en fazla 40 TL bonus kazanabilir.

Kazanılan bonus, 21 Mayıs- 4 Haziran 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 4 Haziran sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 21 Mayıs- 4 Haziran 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.

Garanti Bonus'lar, Flexi, Money ,diğer banka Bonus kartları (TEB Bonus Business, ING Bonus Business hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.

TEB Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.

Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Kredi kartları ,Paracard, Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.

BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri "POAS" yazıp 3340'a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Alternatifbank Bonus sahipleri 4055'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla POAS istasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card'lar kampanyaya katılım için EVET POAS yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 3,99 TL dir.

Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 40 TL olmak üzere- ikinci defa bonus kazanabilirler.

Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.

Gönderilen SMS ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS'inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Turk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Detaylar için http://www.bonus.com.tr ve www.petrolofisi.com.tr

Garanti BBVA ve Petrol Ofisi A.S kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

0 / 600

Kampanya Bilgileri

Kampanya Başlangıç Tarihi

01/04/2021

Kampanya Bitiş Tarihi

15/05/2021

Ödül Yükleme Tarihi

21/05/2021

Ödül Geri Alım Tarihi

04/06/2021

Toplam Ödül

50 TL

Kazanılacak En Düşük Ödül

40 TL

Kazanım İçin Yapılması Gereken Harcama Sayısı ve Tutarı

4 Kez - En Az 125 TL

Yapılması Gereken Toplam Harcama Sayısı ve Tutarı

4 Kez - Toplam 500 TL


Kampanyanın Geçerli Olduğu Bankalar

Garanti Bankası

Kampanyanın Geçerli Olduğu Kartlar

Bonus Genç Kredi Kartı

Bonus Kredi Kartı

Kampanyanın Geçerli Olduğu Markalar

Petrol Ofisi

Kampanyanın Geçerli Olduğu Sektörler

Akaryakıt