Yapı Kredi World ile İstegelsin.com’da 20 TL indirim ve 20 TL Worldpuan!

Yapı Kredi World ile İstegelsin.com’da 20 TL indirim ve 20 TL Worldpuan!

1 Ocak-15 Ocak 2021 tarihleri arasında İstegelsin.com’dan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişe 20 TL indirim ve 20 TL Worldpuan!

 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar dahildir.

Kampanyaya dahil harcamalar

 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar dahildir.
 • İade işlemler ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Kampanya faydası

 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 20 TL Worldpuan kazanabilir. Puan yükleme ve geri alım tarihleri
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 24 Ocak 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 4 Şubat 2021 ’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 5 Şubat 2021 ’de geri alınacaktır.

Kampanya katılım kanalları

 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılma detayları

 • Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.

Diğer Detaylar

 • Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. 
 •  Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 1-15 Ocak 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.
0 / 600

Kampanya Bilgileri

Kampanya Başlangıç Tarihi

01/01/2021

Kampanya Bitiş Tarihi

15/01/2021

Ödül Yükleme Tarihi

24/01/2021

Ödül Geri Alım Tarihi

04/02/2021

Toplam Ödül

40 TL

Kazanılacak En Düşük Ödül

40 TL

Kazanım İçin Yapılması Gereken Harcama Sayısı ve Tutarı

1 Kez - En Az 200 TL

Yapılması Gereken Toplam Harcama Sayısı ve Tutarı

1 Kez - Toplam 200 TL


Kampanyanın Geçerli Olduğu Bankalar

Yapı Kredi Bankası

Kampanyanın Geçerli Olduğu Kartlar

TLcard

Worldcard

Kampanyanın Geçerli Olduğu Markalar

istegelsin

Kampanyanın Geçerli Olduğu Sektörler

Market